O nas

Przychodnia Rodzinna "Panaceum" - budzimy zaufanie

Przychodnia Rodzinna "Panaceum" powstała ponad 16 lat temu z myślą o pacjentach wymagających, ceniących fachowość i komfort leczenia. Wprowadzając nowoczesne standardy w medycynie udowodniliśmy, że leczenie to nasza pasja. Robimy to fachowo i bezboleśnie, więc wizyty w naszych gabinetach nie należą do smutnych obowiązków, a stres związany z wizytą u lekarza odchodzi w przeszłość. Wszystkie zabiegi wykonujemy z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i higieny. Nasze gabinety przystosowane są do świadczenia usług Pacjentom również niepełnosprawnym. Ponieważ wiemy jak ważny jest dla naszych Pacjentów komfort i przyjazna atmosfera więc dla naszych najmłodszych Pacjentów przygotowaliśmy kącik z zabawkami, oraz nagrody za odwagę po opuszczeniu gabinetu stomatologicznego, a dla starszych mamy kącik prasowy i możliwość obejrzenia telewizji w oczekiwaniu na wizytę. Od początku istnienia naszej przychodni staramy się zapewnić Państwu wysoki standard oferowanych przez nas usług.

Wśród naszej kadry specjalistów znajdą Państwo: -lekarzy stomatologów wszystkich specjalności -alergologa dziecięcego -alergologa dla dorosłych -pediatrów -specjalistów chorób wewnętrznych -neurologa -ortopedę -kardiologa -neurochirurga - neurotraumatologa - dermatologa wenerologa -lekarza rehabilitacji medycznej - magistrów fizjoterapii -dietetyka -chirurga naczyniowego -diabetologa -endokrynologa -psychiatrę dziecięcego -psychiatrę dla dorosłych -specjalistę medycyny sportowej

Terminy badań i konsultacji lekarskich postaramy się dopasować do Państwa możliwości czasowych, tak aby nikt nie "tracił zdrowia" w kolejkach pod gabinetem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Przychodni Rodzinnej "Panaceum" oraz do korzystania z naszych usług .

Zadowolenie Naszych Pacjentów daje nam satysfakcję i jest dla nas najlepszą reklamą.

PanaceumMlawa.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone