Rehabilitacja medyczna, dział fizjoterapii

Przychodnia Rodzinna "Panaceum" prowadzi w ramach NFZ oraz odpłatnie rehabilitację ambulatoryjną i w domu pacjenta w bardzo szerokim zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu leczniczego.

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia ćwiczeń i oddziaływań terapeutycznych w schorzeniach ortopedycznych, jak i neurologicznych, w schorzeniach narządu ruchu, zarówno o charakterze ostrym jak i przewlekłym, w schorzeniach kręgosłupa oraz w schorzeniach stawów obwodowych. Prowadzimy rehabilitację pacjentów po udarach mózgu oraz urazach czaszkowo - mózgowych. Zabiegi prowadzi 3 osobowy zespół wykwalifikowanych magistrów fizjoterapii. Ćwiczenia odbywają się w pomieszczeniach przystosowanych do różnych indywidualnych metod terapii. Posiadamy salę do ćwiczeń zespołowych.

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług fizjoterapeutycznych. Dla Państwa indywidualnych potrzeb dobieramy kompleksowe programy rehabilitacyjne dostosowane do rodzaju schorzenia. Indywidualna, czy grupowa rehabilitacja pozwoli Państwu w znacząco krótszym czasie poprawić swój stan zdrowia. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, troskliwą opiekę oraz pełne zaangażowanie i pomoc naszych fizjoterapeutów w powrocie do zdrowia i do aktywnego życia.

PanaceumMlawa.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone