mgr Karmena Łasicka - dietetyk w Mławie

mgr Karmena Łasicka jest dietetykiem klinicznym w Przychodni Panaceum Mława. Posiada wykształcenie zdobyte na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

dietetyk Mława
dietetyk Mława

Jej pasja do zdrowego żywienia i troska o dobrostan pacjentów stanowią fundament pracy jako dietetyka w Mławie.

Posiada wieloletnie i bogate doświadczenie w pracy dietetyka.  Działała jako Ambasadorka Zdrowia w Centrum Stworzonym Dla Zdrowia. To doświadczenie pozwoliło jej zdobyć wiedzę i umiejętności w obszarze dietetyki oraz edukacji żywieniowej.

 

Pracując z młodzieżą, prowadziła poradnictwo dietetyczne oraz edukację żywieniową w ramach projektu realizowanego przez Polskie Towarzystwo Dietetyki. Była także współautorką artykułów na portalu zdrowejkuchni.pl.

Jest certyfikowanym terapeutą Dietocouchingu I i II stopnia oraz absolwentką kursu „Insulinooporność w praktyce”  Uczestniczka kuru psychodietetyki, aby jeszcze lepiej rozumieć psychologiczne aspekty nawyków żywieniowych i pomagać pacjentom w Mławie.

W praktyce dietetyka stawia na zmianę nawyków żywieniowych. Tworzy spersonalizowane jadłospisy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta i uczy, jak świadomie wybierać zdrową żywność.

Jako dietetyk w Przychodni Panaceum Mława pomaga pacjentom zdobyć więcej czasu dla siebie i swoich bliskich, jednocześnie ciesząc się lepszym zdrowiem i samopoczuciem.

Wierzy, że zdrowie to kapitał, który warto pielęgnować. Dobre samopoczucie pozwala prowadzić bardziej aktywne, radosne życie, zarówno w pracy, jak i w codziennych aktywnościach.

Jeśli jesteś gotów(-a) na zmiany w swoim życiu, zapraszamy na konsultację dietetyczną w Przychodni Panaceum Mława. Razem stworzymy plan żywieniowy, który dostosowany będzie do Twoich potrzeb i celów. Ciesz się zdrowszym życiem i większym komfortem dzięki profesjonalnej opiece dietetyka z dużym doświadczeniem.

Dietetyk w Mławie? magister Karmena Łasicka zaprasza.

 • Porady dietetyczne
 • Ocena sposobu odżywiania się
 • Indywidualne plany żywieniowe dla:
  -Osób z nadwagą lub otyłością
  -Osób z problemami trawiennymi
  -Osób z nadciśnieniem
  -Kobiet w ciąży i karmiących piersią
  -Cukrzyków
  -Sportowców
  -Wegetarian
  -Dzieci

Zapisz się już dzisiaj do dietetyka w Mławie: 

+48 514 027 012

Panaceum-Mława-Przychodnia-Stomatologia (19)

Gabinet

Panaceum-Mława-Przychodnia-Stomatologia (21)

Gabinet

Panaceum-Mława-Przychodnia-Stomatologia (22)

Gabinet

image

Zadzwoń i umów wizytę