Neurochirurg w Mławie dr. n.med Andrzej Sobieraj

 • zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa
 • choroby centralnego systemu nerwowego
 • choroby zapalne ośrodkowego układu nerwowego
 • choroba Parkinsona, padaczka, zaburzenia obejmujące nerwy, korzenie nerwów rdzeniowych i sploty nerwowe, wodogłowie
 • choroby kręgów szyjnych, inne choroby krążenia międzykręgowego
 • konsultacje w okresie przed i poszpitalnym

Pacjentów w Przychodni Panaceum przyjmuje:

dr n.med. ANDRZEJ SOBIERAJ 

Neurochirurgia i neurotraumatologia st. II

Informacja dla pacjentów:

Neurochirurg to lekarz specjalizujący się w diagnostyce, leczeniu i chirurgicznym leczeniu schorzeń układu nerwowego, w tym mózgu, rdzenia kręgowego i nerwów obwodowych. Neurochirurdzy zajmują się różnorodnymi przypadkami, włączając w to:

 1. Guzy mózgu i rdzenia kręgowego: Diagnozują i leczą guzy zarówno nowotworowe, jak i niezłośliwe, które rosną w mózgu lub rdzeniu kręgowym.

 2. Choroby naczyniowe mózgu: Leczą problemy z krążeniem krwi w mózgu, takie jak tętniaki, wylewy krwi, zakrzepy, czy inne zaburzenia naczyniowe.

 3. Trauma mózgu i rdzenia kręgowego: Neurochirurdzy zajmują się urazami mózgu i rdzenia kręgowego, w tym złamaniami kręgów, uszkodzeniami rdzenia kręgowego, stłuczeniami mózgu itp.

 4. Zaburzenia neurologiczne: Przeprowadzają operacje w celu złagodzenia objawów zaburzeń neurologicznych, takich jak padaczka, choroba Parkinsona, dystonia czy zapalenie nerwów.

 5. Choroby dyskopatyczne kręgosłupa: Leczą dyskopatie kręgosłupa, takie jak dyskopatia szyjna czy dyskopatia lędźwiowa, które mogą powodować ból i ucisk na struktury nerwowe.

 6. Zaburzenia hydrocefalii: Zajmują się diagnozą i leczeniem zaburzeń związanych z nadmierną ilością płynu mózgowo-rdzeniowego wewnątrz czaszki, co prowadzi do zwiększenia ciśnienia śródczaszkowego.

Neurochirurdzy przyjmują pacjentów z szerokim spektrum wieku, od noworodków z wrodzonymi wadami mózgu, po osoby starsze cierpiące na nowotwory mózgu czy inne poważne schorzenia neurologiczne.

Szukasz Neurochirurga w Mławie? To dobrze trafiłeś. Zapraszamy do Przychodni Panaceum Stomatologia i Lekarze Specjaliści

image

Neurochirurg w Mławie - umów wizytę:

Panaceum-Mława-Przychodnia-Stomatologia (19)

Gabinet

Panaceum-Mława-Przychodnia-Stomatologia (21)

Gabinet

Panaceum-Mława-Przychodnia-Stomatologia (22)

Gabinet