Z przyjemnością przedstawiamy Mariusza Krzemińskiego, magistra fizjoterapii, który jest nieodłącznym członkiem naszego zespołu w Przychodni Panaceum Mława. Jego pasja, wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w dziedzinie fizjoterapii stanowią mocny fundament opieki nad naszymi pacjentami w Mławie. 

Fizjoterapeuta Mariusz Krzemiński posiada bogate doświadczenie w dziedzinie fizjoterapii oraz certyfikację w terapii metodą McKenziego. To sprawia, że jest on w stanie efektywnie diagnozować i leczyć różnorodne problemy układu mięśniowo-szkieletowego, w tym bóle kręgosłupa i kończyn.

Jego podejście opiera się na spersonalizowanych planach terapeutycznych, które uwzględniają indywidualne potrzeby każdego pacjenta w Mławie.

Jako certyfikowany terapeuta metody McKenziego oraz Master of chiropractic, Mariusz Krzemiński wykorzystuje najnowsze metody i techniki, aby pomóc pacjentom w odzyskaniu pełnej sprawności i komfortu.

W przychodni Panaceum w Mławie oferuje szeroki zakres usług fizjoterapeutycznych, w tym rehabilitację pourazową, pooperacyjną oraz terapię obrzęku limfatycznego.

Nasz magister fizjoterapeuta Mariusz Krzemiński jest nie tylko specjalistą w swojej dziedzinie, ale także osobą empatyczną i gotową do wspierania pacjentów na każdym etapie ich drogi do zdrowia.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej opieki fizjoterapeuty w Mławie, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę u Mariusza Krzemińskiego.

Mariusz Krzemiński Mława
Mariusz Krzemiński Mława

Razem pracujemy nad Twoim zdrowiem, abyś mógł cieszyć się pełną sprawnością i komfortem życia.

Zapisz się już dzisiaj do sprawdzonego fizjoterapeuty w Mławie:

+48 514 027 012

Mariusz Krzemiński Mława