Fizjoterapeuta w Mławie

W Przychodni Panaceum w Mławie, poradnia Fizjoterapeutyczna oferuje szeroki zakres usług związanych z rehabilitacją i fizjoterapią, by pomóc naszym pacjentom powrócić do pełnej sprawności i komfortu życia.

Nasz doświadczony i lubiany fizjoterapeuta, mgr fizjoterapii Mariusz Krzemiński, jest certyfikowanym terapeutą metody McKenziego oraz uzyskał tytuł master of chiropractic.

Nasze usługi fizjoterapeutyczne obejmują:

  • Mechaniczne diagnozowanie i terapia metodą McKenziego: Nasz specjalista stosuje tę skuteczną metodę do diagnozowania i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn. To podejście pomaga w redukcji bólu oraz przywracaniu naturalnej funkcji ciała.

  • Rehabilitacja pourazowa i pooperacyjna: Pomagamy pacjentom, którzy potrzebują rehabilitacji po urazach lub operacjach, aby wspomóc ich w powrocie do pełnej sprawności i aktywności.

  • Terapia obrzęku limfatycznego: Oferujemy terapię obrzęku limfatycznego, w tym drenaż limfatyczny i bandażowanie, które pomagają w radzeniu sobie z problemami z układem limfatycznym.

Nasz zespół fizjoterapeutyczny dba o indywidualne potrzeby każdego pacjenta, tworząc spersonalizowany plan rehabilitacji. Naszym celem jest poprawa jakości życia i zdrowia naszych pacjentów, a zarazem zapewnienie im profesjonalnej i empatycznej opieki.

Rehabilitacja Mława

Jeśli potrzebujesz fizjoterapeuty w Mławie, który zadba o Twoje zdrowie i dobrostan, mgr fizjoterapii Mariusz Krzemiński w Przychodni Panaceum w Mławie jest gotów pomóc.

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę, aby rozpocząć swoją drogę do zdrowia i pełnej sprawności.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie rehabilitacji i fizjoterapii.

mgr fizjoterapii Mariusz Krzemiński zaprasza do zapisów i rejestracji:

+48 514 027 012

Panaceum-Mława-Przychodnia-Stomatologia (19)

Gabinet

Panaceum-Mława-Przychodnia-Stomatologia (21)

Gabinet

Panaceum-Mława-Przychodnia-Stomatologia (22)

Gabinet

image

Zadzwoń i umów wizytę