Gabinet Stomatologiczny w Mławie

Przychodnia Panaceum oferuje pełen zakres usług stomatologicznych dla pacjentów w każdym wieku m.in.: stomatologia prewencyjna i zachowawcza,

 • ortodoncja,
 • stomatologia dziecięca,
 • wybielanie zębów, biżuteria nazębna,
 • endodoncja,
 • chirurgia stomatologiczna,
 • implantologia,
 • periodontologia,
 • protetyka.

Zapewniamy profesjonalne leczenie stomatologiczne, dogodne terminy wizyt. Działamy w oparciu o najnowocześniejszą technologię.

Zobacz cennik usług w Panaceum Mława

Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 nowoczesne gabinety stomatologiczne.

Stomatolog lub Dentysta w Mławie?

Dysponujemy szeroką gamą specjalistycznych urządzeń medycznych.

W ramach obsługi radiologicznej wykonujemy zdjęcia wewnątrz ustne pojedynczych zębów oraz zdjęcia pantomograficzne.

Korzystamy z materiałów stomatologicznych renomowanych firm.

Zapraszamy  na wizyty do Przychodni Panaceum przy ulicy Kościuszki 27. 

Klinika Stomatologiczna w Mławie

Ortodoncja jest dziedziną stomatologiczną zajmującą się leczeniem wad zgryzu, co poprawia wygląd zębów, funkcje żucia, ale również samopoczucie. Leczenie likwiduje także dolegliwości bólowe związane z dysfunkcją stawów skroniowo-żuchwowych. Ortodoncja nie stawia ograniczeń wiekowych, co znaczy, że leczeniem wad zgryzu obejmuje się dzieci, młodzież, ale również osoby dorosłe. Większość wad zgryzu możemy szybko i skutecznie skorygować wykorzystując do tego celu aparaty ortodontyczne ruchome i stałe. Współczesna ortodoncja, tj nowoczesne systemy ortodontyczne i unikalne budowy zamków pozwalają na zminimalizowanie nieprzyjemnych odczuć dla pacjenta i uczucia dyskomfortu podczas noszenia aparatu. Okres leczenia zależy od stwierdzonej wady i może trwać od kilku miesięcy do kilku lat. Efekt leczniczy jest z pewnością rekompensatą długości leczenia.

Lekarz: Beata Miłosz – Ceryn

Dziedzina stomatologii zajmująca się zachowawczym leczeniem kanałowym chorób miazgi zęba. Miazga zęba jest tkanką wypełniającą wnętrze zęba, która jest bogato unerwiona. Przy bardzo głębokich ubytkach próchniczych, bądĽ podczas obnażenia nerwu w wyniku na przykład złamania zęba może dojść do infekcji miazgi – stanu zapalnego miazgi- czemu towarzyszyć może obrzęk i silny ból, często trudny do zniesienia.

Oferujemy:

 • leczenie kanałowe
 • usuwanie złamanych narzędzi z kanałów
 • udrożnienie zobliterowanego kanału
 • odnalezienie dadatkowego kanału
 • usuwanie wkładów koronowo-korzeniowych
 • zamknięcie perforacje endodontycznej

Wszystkie zabiegi wykonywana są przy użyciu mikroskopu stomatologicznego.

Lekarz stomatolog specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją Łukasz Puchta

Zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i okolic przyległych. 


Najczęściej wykonywane zabiegi w Panaceum Mława:
– ekstrakcje zębów
– dłutowanie wewnętrzzębodołowe
– operacyjne usunięcie zęba mądrości
– resekcja
– usunięcie zawiązka zęba
– leczenie operacyjne ropni
– odsłonięcie zęba zatrzymanego w łuku
– podcięcie lub plastyka wędzidełek warg i języka
– chirurgiczne przygotowanie jamy ustnej do leczenia protetycznego

Lekarz stomatolog specjalista chirurgii stomatologicznej i medycyny Bartłomiej Stępień

Periodontologia to dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej.

Jak ważna jest właściwa higiena jamy ustnej, odpowiednia technika szczotkowania zębów, przestrzeni międzyzębowych czy miejsc trudno dostępnych chyba nie trzeba pisać.

Nie bez wpływu pozostaje na chorobę dziąseł (paradontozę) również palenie tytoniu, stres, czynniki genetyczne, czy inne choroby.

W sytuacji gdy pojawiają się u Pacjenta takie symptomy jak: nieprzyjemny zapach z ust, krwawienie, obrzęk czy zaczerwienienie dziąseł lub nadwrażliwość na zmiany temperatury może to świadczyć o paradontozie.

Paradontozę można skutecznie leczyć, jednak możliwość zastosowania technik leczniczych, zależny od stanu zaawansowania choroby.

Będąc przy temacie należy powiedzieć, jak ważny jest instruktaż higieny jamy ustnej, regularne usuwanie osadu czy kamienia nazębnego, fluoryzacja lub lakowanie zębów szeroko rozumiane jako profilaktyka.

Profilaktyka bowiem pozwala uniknąć Pacjentowi wielu chorób przyzębia, które mogą być przyczyną utraty przez Niego własnego uzębienia.

Lekarz stomatolog specjalista periodontologii i chorób błon śluzowych Karolina Uszyńska

Protetyka zajmuje się uzupełnianiem braków w uzębieniu, czy uzupełnianiem całkowitego bezzębia. Nasi specjaliści dzięki gruntownej i ciągle pogłębianej wiedzy, długoletniej praktyce i wdrożeniu najnowocześniejszej technologii, przywracają naturalne piękno uśmiechu i korygują niedoskonałości w uzębieniu. Dokładają również wszelkich starań, żeby uzupełnienie braków w uzębieniu uzyskało wygląd prawie taki sam jak w przypadku zębów naturalnych i spełniało wymagania estetyczne Pacjenta. Prawidłowo wykonana proteza, czy most może służyć Pacjentowi przez długie lata. Wykonujemy ruchome uzupełnienia protetyczne oraz uzupełnienia stałe. Mówiąc dokładniej wykonujemy protezy całkowite, licówki porcelanowe, korony protetyczne, wkłady koronowo- korzeniowe, mosty uzupełniające częściowy brak uzębienia, oraz najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe uzupełnienie protetyczne – implanty. Za pomocą implantów stomatologicznych, skutecznie uzupełniamy pojedyncze ubytki, kilka braków zębowych, jak również całkowite bezzębie.

Lekarze: Dominik Jasiński

Świadczymy usługi w pełnym zakresie począwszy od badań kontrolnych stanu uzębienia, poprzez profilaktykę próchnicy zębów, czyli wykonywanie zabiegów lakowania, lakierowania zębów, instruktażu higieny jamy ustnej, fluoryzacji zębów, po zabiegi leczenia zębów, odbudowy zębów, wymianę starych, nieestetycznych wypełnień na nowe.

Lekarze: Dominik Jasiński, Łukasz Puchta, Sylwia Dreszler -Góralczyk

W naszej Przychodni leczenie małych Pacjentów odbywa się bez żadnych przykrych wspomnień związanych z zabiegiem i bezboleśnie. Drodzy Rodzice wiemy co zrobić, żeby Wasz Maluch nie bał się dentysty. Wiemy, że stres i łzy całkowicie uniemożliwiają leczenie. W przyjacielskiej atmosferze naszego Gabinetu każdy czuje się dobrze. Dla Naszych Małych Pacjentów przygotowaliśmy drobne upominki za odwagę po opuszczeniu gabinetu stomatologicznego.

Z naszego doświadczenia wynika, że pierwsza wizyta z dzieckiem u stomatologa powinna odbyć się jak najwcześniej, jeszcze ze zdrowymi zębami, celem oswojenia dziecka z gabinetem. Poprzez wizyty adaptacyjne dziecko nabiera zaufania do nowego otoczenia jakim jest gabinet stomatologiczny. Małych Pacjentów zapraszamy do naszego kolorowego kącika zabaw. Zadowolenie Naszych Pacjentów daje nam olbrzymią satysfakcję i jest dla nas najlepszą reklamą.

Usługi w stomatologii dziecięcej :
– Wizyty adaptacyjne, edukacja prozdrowotna, lekcje higieny,
– Leczenie zachowawcze zębów mlecznych.
– Leczenie wad zgryzu – Lakowanie bruzd
– Lapisowanie zębów mlecznych
– Ekstrakcje

Lekarze: Dominik Jasiński, Sylwia Dreszler -Góralczyk

Przychodnia Rodzinna „Panaceum” specjalizuje się w zabiegach z zakresu stomatologii estetycznej. Na miejscu można wykonać specjalistyczne wybielanie zębów.

System wybielania zębów Beyond zapewnia komfort, bezpieczeństwo oraz wygodę, a co więcej – najlepszy rezultat. Żaden inny zabieg wybielania zębów nie przynosi szybszych rezultatów. Idealnie białe zęby w zaledwie 30 min.

Efekt zabiegu to zniwelowanie przebarwień wywołanych przez palenie, picie kawy, herbaty i czerwonego wina. Wybielanie zębów nie tylko poprawia wygląd i pewność siebie, lecz przyczynia się do ogólnej poprawy kondycji zębów dzięki stałej kontroli stomatologa oraz zastosowaniu środków poprawiających mineralizację szkliwa.

Lekarze: Sylwia Dreszler-Góralczyk, Dominik Jasiński, Łukasz Puchta

Stomatolog w Mławie

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia Przychodni Panaceum w Mławie.

Usługi stomatologiczne przeznaczone są dla dorosłych i dzieci, dzięki czemu Przychodnię może odwiedzić cała rodzina.

Naszym stałym pacjentom przysługują rabaty na wszystkie zabiegi stomatologiczne świadczone w gabinecie. Wysokość rabatu jest przyznawana indywidualnie.

Obniżone koszty leczenia określa lekarza prowadzący pacjenta. 

stomatolog

Gabinet

stomatolog2

Gabinet

stomatolog3

Gabinet

image

Zadzwoń i umów wizytę